Pościel TENCEL – ekskluzywny prezent na Święta

Tencel posiada niezwykle nowoczesną technologię i innowacyjną konstrukcję. Łączy zalety wiskozy oraz bawełny. Jest tak delikatna jak jedwab, chłodna jak len, ciepła jak wełna i mocna jak poliester. Posiada niesamowite właściwości oddychające. Włókna w szybki sposób pochłaniają wilgotność i przyczyniają się do regulacji temperatury, dzięki czemu sprawdza się podczas każdej pory roku. Także w trakcie zimy, dlatego doskonale nadaję się na ekskluzywny prezent na Boże Narodzenie. Jest niezwykle wytrzymały i produkowany metodą NNMO, która jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska niż to w jaki sposób produkowana jest wiskoza.

– W 100 % naturalne

Włókno pozyskiwane jest z drewna i jest w całości biodegradowalne.

– Przyjemne w dotyku

Tencel przyjemnie muska skórę. Inne szorstkie włókna mogą doprowadzić nawet do podrażnienia skóry. Bawełna posiada dość szorstką powierzchnia, a tencel jest miły w dotyku i gładki. Włókna są przyjemniejsze w dotyku i znacznie bardziej przytulne.

– Polecany do skóry wrażliwej

Gładka powierzchnia włókien i bardzo dobre wchłanianie wilgoci sprawia, iż znacząco złagodzone są ewentualne dolegliwości osób posiadających wrażliwą skórę. Włókno Tencel w żaden sposób nie podrażnia skóry, ani nie posiada żadnych chemicznych substancji w swoim składzie.

– Uniemożliwia rozwój bakterii

W tym włóknie skóra „oddycha”. Bakterie nie rozwijają się. Tencel jest liderem w dziedzinie umiejętności pochłaniania wody, porównując go z innymi włóknami. Szybka wchłanialność wilgoci i znaczna absorpcja powodują, iż niemożliwy jest rozwój bakterii.

– Absorbuje wilgoć

Porównując bawełnę i tencel, tencel regularnie pochłania wilgoć i to o ponad 50% więcej niż bawełna. Poliester w ogóle nie absorbuje wilgoci.

Polega to na tym, że w zależności od tego jakie są warunki klimatyczne materiał ten pochłania bardzo szybko wilgoć i tak samo szybko ją oddaje. Posiada najwyższy stopień wchłaniania wilgoci.

Zapraszamy do zapoznania się z pięknymi, świątecznymi pościelami!

1a63af2b8e664fb39bf73e0ced94c808f63e66e9c54c4cfdb313a3b24fc8ea3b

http://www.e-posciele.pl/posciel_tencel_diamond_chichek_red,227,2315.html

http://www.e-posciele.pl/posciel_tencel_diamond_chichek_cream,227,2404.html#prettyPhoto

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s