Co jeszcze ma wpływ na dobry sen?

W poprzednim artykule pisaliśmy o tym jak ważną rolę odgrywa sen. Wspomnieliśmy o tym, że, kiedy śpimy umysł natychmiast ulega wyciszeniu, a organizm ma szczególną zdolność regeneracji. Dziś chcemy napisać na temat sypialni. Sypialnia nieodłącznie wiąże się z relaksem. Musi być takim miejscem, gdzie odczuwasz komfort i przyjemność. Nie tylko pościel ma wpływ na sen, ale także… kolorystyka sypialni! Barwa powinna być dostosowana do osobistych preferencji, a także do stylu, w którym lubisz urządzać wnętrza. Barwy i wszystkie inne dodatkowe elementy współtworzą klimat pomieszczenia.

Jeśli ze swoim partnerem macie inny gust zawsze można tworzyć kompilację kolorów. Takie rozwiązania pozwalają na wydobycie oryginalności. Najlepiej zwracać uwagę na kolory, które prowadzą do uspokojenia, są stonowane i łagodne. Do takich kolorów zaliczają się zielony, żółty i niebieski, które najczęściej są wybierane podczas aranżowania sypialni. Nie zaleca się barw czerwonych, czy pomarańczowych, ponieważ uznawane są za barwy pobudzające. Tak samo jest, jeśli chodzi o ciemne barwy, które mogą wywoływać przygnębienie, ale taki kolor można wybierać jeśli chodzi o dodatki (narzuty, koce, poduszki).

Pościele dostępne na e-posciele.pl gwarantują głęboki sen, który zapewnia zdrowie i odpowiednią odporność organizmu. Gdyby tak pomyśleć o domowym zaciszu to od razu w myślach pojawia się ciepła, cudowna pościel.

Naturalna bawełna jest gwarancją odpoczynku w komfortowych warunkach. Dzięki bawełnianej, czy bambusowej pościeli wiosenne noce upłyną w niezwykle przytulnej atmosferze.

1423600530.16 1423600567.35

Podczas wyboru pościeli istotny jest gatunek oraz kolor. To niezwykle istotny fragment aranżacji i bardzo często główny punkt w sypialni. Wnętrze będzie postrzegane jako bardziej atrakcyjne jeśli pościel będzie miała inne barwy niż kolor ścian. A jeśli jesteś posiadaczka dodatkow o intensywnych kolorowach, wybierz pościel posiadającą bardziej stonowane kolory. Wtedy skup się na barwach białych lub jeszcze bardziej neutralnych.

Tkanina powinna być dobrej jakości, nie uczulająca, delikatna, miękka. Dzięki temu sen staje się przyjemny, komfortowy i powoduje, że rano czujesz się naprawdę wypoczęta oraz zregenerowana. Pościel nie może posiadać zbyt intensywnego zapachu, ponieważ w trakcie snu występuje szczególna wrażliwość na zapachy. Zapach poscieli nie może być intensywny, ani pobudzający.

Jeśli już zapoznałaś się już ze wszystkimi informacjami to teraz zapraszamy do wyboru najlepszej pościeli dla Ciebie na stronie e-posciele!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s