Trendy w urządzaniu wnętrz i w tekstyliach domowych w 2015r.

Moda się zmienia, ale styl pozostaje. Warto mądrze korzystać z wszelkich nowinek, które pojawiają się na katalogach wnętrzarskich na 2015 rok. Z tej przebogatej palety inspiracji należy wybrać to co najlepsze do Twojego wnętrza.

ROK 2015 to głębokie i intensywne odcienie, od purpurowego po czerń. Warto zapoznać się z kolorami, które zostały nazwane „kolorami roku”. Kolorem roku 2015 został kolor MARSALA. Jeśli nie odpowiada Ci ten kolor zawsze możesz wybrać kolor szmaragdowy czy turkusowy. Głębokie kolory to najważniejsza zasada jeśli chodzi o barwę na rok 2015.

marsala life4style

ROK 2015 to wnętrza urządzone z minimalizmem, ale zdecydowanie wzbogacone o detale, takie jak np. dekoracja z poszewkami w kontrastowych i wyraźnych kolorach. Dobrym rozwiązaniem jest także umieszczenie jaskrawego detalu podczas komponowania zestawów mebli lub też zwrócić uwagę na zasłonę w kolorze fuksjowym.

Ceramstic-2014-2015-1

ROK 2015 to tapety, od subtelnych motywów floral do olbrzymich motywów roślinnych. Im większy motyw roślinny tym bardziej trendy w tym roku! Niezwykle uznanym motywem jest liść z amazońskiej dżungli.

a02home_bg_page_5

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s